Stránky spolku Sídliště Solidarita You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ještě chviličku...

Jarní SWAP ve Strašnicích


  • Publikováno: 07.03.2022
  • Kategorie: Swap
 

Informace

 
Co je to SWAP?
Swap je výměna přebytků, které vám doma leží bez užitku a někomu dalšímu udělají velkou radost. Protože lokální výměna je nejudržitelnější forma získávání věcí.
 
Jak to na SWAPU funguje?
vy přinesete svoje přebytky, my je roztřídíme a vystavíme po prostoru tak, aby měli šanci ještě sloužit někomu jinému.
 
Co na SWAP nosit?
Hezké oblečení, knížky, hračky, květiny drobné věci do domácnosti. Vše funkční a dobrém stavu, věci v takové kvalitě, které byste se nestyděli věnovat kamarádce. Přineste max. 15ks, odnést si můžete taktéž 15ks. Netýká se dětského oblečení a potřeb.
 
Kdy nosit věci na SWAP?
Během víkendu, v neděli max. do 12h.
 
Co si ze SWAP odnést?
Cokoli, co vám udělá radost, a bude vám dále sloužit. A také dobrý pocit, že jste se smysluplně zbavili věcí, které můžou dále sloužit ostatním a které někdo opravu využije.
 
!!! Prosíme, noste oblečení vyprané, bez děr a žmolků, věci do domácnosti funkční a čisté, hračky kompletní a ve skvělém stavu. Jen tak si všichni můžeme užít krásnou víkendovou akci a odnést si něco pěkného pro sebe.
Vyhrazujeme si právo vrátit špinavé, děravé či rozbité věci.

Swap je podpořen Městskou částí Praha 10.


Událost na FB  www.facebook.com/events/441478021090940

 

Doprovodný program:

sobota 9.4. od 13 do 17 výtvarně-textilní workshop s Nářezem štětcem! 
Jak ze staršího okoukaného trika udělat nový kousek. Nebo snad nákupní tašku?
Vemte si s sebou jakákoli trička, která byste chtěli přetvořit, případně si vyberete na swapu. Registrace až na místě. Prostě přijďte!

www.narezstetcem.cz/

neděle 10.4. dílna s LINÁDO - kurzy šití. Otevřená dílna, kde můžete zjistit, jak jednoduše zkrátit sukni, jak si ušít jehelníček a další! Vítány děti i dospělí a to i na jejich kurzech!

https://www.linado.cz/kurzy-siti/


http://www.facebook.com/kemrova/