Stránky spolku Sídliště Solidarita You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ještě chviličku...

Letní swap se blíží!


  • Publikováno: 15.07.2022
  • Kategorie: Swap
 

Pátek 26. 8. 16-20
Sobota 27. 8. 10-15

V pátek bude navíc od 18h probíhat na zahradě sousedská sešlost u ohýnku. S sebou co chcete opékat, případně dobroty na společný stůl.

Co je to SWAP?
Swap je výměna přebytků, které vám doma leží bez užitku a někomu dalšímu udělají velkou radost. Protože lokální výměna je nejudržitelnější forma získávání věcí.

 
Jak to na SWAPU funguje?
vy přinesete svoje přebytky, my je roztřídíme a vystavíme po prostoru tak, aby měli šanci ještě sloužit někomu jinému.
 
Co na SWAP nosit?
Hezké oblečení, knížky, hračky, květiny drobné věci do domácnosti. Vše funkční a dobrém stavu, věci v takové kvalitě, které byste se nestyděli věnovat kamarádce. Přineste max. 15ks, odnést si můžete taktéž 15ks. Netýká se dětského oblečení a potřeb.
 
Kdy nosit věci na SWAP?
Od pátku do soboty, v sobotu max. do 12h.
 
Co si ze SWAP odnést?
Cokoli, co vám udělá radost, a bude vám dále sloužit. A také dobrý pocit, že jste se smysluplně zbavili věcí, které můžou dále sloužit ostatním a které někdo opravu využije.
 
!!! Prosíme, noste oblečení vyprané, bez děr a žmolků, věci do domácnosti funkční a čisté, hračky kompletní a ve skvělém stavu. Jen tak si všichni můžeme užít krásnou víkendovou akci a odnést si něco pěkného pro sebe.
Vyhrazujeme si právo vrátit špinavé, děravé či rozbité věci.

Swap je podpořen Městskou částí Praha 10.
 
FB událost: https://www.facebook.com/events/983761175632090